Школа відсвяткувала 30-ти річчя

Школа відсвяткувала 30-ти річчя

Під шкільними вітрилами дитинства летить у майбутнє Широківська загальноосвітня школа, що відсвяткувала 15  грудня   своє 30-річчя.

На дворі дощ. А в народі кажуть: «Дощ – це очищення.» Отже, сьогодні всі з новою енергією, насолодою, вірою в себе ідуть до школи. Звісно, дощ змінив плани щодо святкування, але не зумів затьмарити свято. Багато гстей прийшло привітати нас з ювілеєм.

У холі школи  розпочасвся перший конкурс “Широківська школа має таланти”, яякий вела вчитель  школи – Семенюк Олена Павлівна .Святковий настрій переповнює всіх
 А тепер докладніше про кожен виступ з нагоди ювілею.
Розпочали виступ наймолодші учні школи – першокласники. Вони заспівали  гарну та красиву пісню. Вельмишановге журі з задоволенням оцінило їх виступ.
Подовжили  концерт спільна група дівчат 10-9 класів. Вони показали гаринйи флешмоб. Естафету передали учням 2 класу. Цікава пісенька про бобрів сподобалася всім. Також всім присутнім сподобався виступ Олі Фоменко, яка грала на флейті. Учні 4 класу заспівали пісню про зиму. Учні 5, класу показали танок – “Світ дитинства”.  Максим Кравець- учень 5 класу заспівав реп. Цікавим був виступ учнів 8 класу. Вони розказали смішні гуморески та заспівали рісню “Мамо, дай гроші на книжки”. Класний керівник 7 класу – Алєксєєнко Ольга Афанасіївна разом зі своїми учнями виконала пісню ”  Україна – це ми”. А  дівчата 6 класу станцювали український танок. А на завершення концерту учениці 9 класу Столяренко А. і Шевчик Крістіна виконали пісню про шкільне життя.
Швидко промайнув час. Завершився концерт. Та не завершилися спогади.

Залишити коментар

Увійти за допомогою: