Тиждень, присвячений 145-річниці з дня народження Лесі Українки

Зорій довіку поміж нас

         Є люди, як свічки згоряють і відходять у небуття. Є люди, як зірки: горять і світять все життя. Вони – сонця, засвічені у небі, які горять й обігрівають все. І не згасають, і не згаснуть… Такою зіркою є поетеса Леся Українка.

         Широківська школа вже не один рік тісно співпрацює з Будинком культури. Проводяться спільні заходи, зустрічі, вечори.

Так, нещодавно пройшов тиждень, присвячений  145-річниці з дня народження Лесі Українки,  в підготовці і проведенні якого приймали участь шкільний бібліотекар В.Г.Максюра,  вчитель української мови та літератури  О.А. Алєксєєнко, вчителі початкових класів  Л.Л.Коваленко, А.С.Андрух, С.В.Калініченко, сільський бібліотекар  І.В.Крикуненко підготувала виставку книг Лесі Українки.

Учні  познайомилися з біографією Лесі Українки, декламували вірші, подивилися презентацію  «Я на гору круту крем’яную..», а також   прийняли участь у  конкурсі на кращий малюнок до творів Лесі Українки. Кращими виявилися роботи Сиваш Юлії «Вже сонечко в море сідає..», Бабаніної Віолетти «Вишеньки»,  Бєженцевої Лізи портрет Лесі Українки, також вдалими були малюнки Мелешко Надії,  Давидюк Анжели «Барвінок»,  Занчук Алісії  «Красо України Подолля», Ганова Максима «Пливе білий човник», Васильєвої Надії «Вишеньки», Коваленко Оксани, Кузьменко Віолетти, Максимова Романа «Стояла і слухала весну…», Мошак Аліни, Радишева  Максима «Рідний край», Столяренка Олексія, Полякова  Руслана,  Лось Карини, Зіненка Олександра,  Золотухіної Анастасії   та інших.

В 42 роки померла Леся Українка. Відійшли з життя Лесині рідні. А з ними обривалися ті нитки, які зв’язували  нас із цією родиною.

Однако пам’ять про талановиту поетесу її чудові твори залишається у наших серцях  назавжди.

                                                 Бібліотекар Широківської ЗОШ

                                                                                Максюра В.Г.

DSCN2125 DSCN2127

Залишити коментар

Увійти за допомогою: