Районний етап конкурсу “Учитель року” добіг кінця

Районний етап конкурсу “Учитель року” добіг кінця

День перший

05 грудня очний відбірковий тур районного етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2018” в номінації “Фізика”, до участі в якому запрошені 4 учасника: представники Балабинського НВК “Престиж”, Новоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Широківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Лисогірського НВК.
Під час очного відбіркового туру конкурсанти виконують тестування з фахової майстерності (до складу тесту входять 40 питань, з них: 10 питань з педагогіки та психології, 30 − з фахової сфери; час проведення тесту 40 хвилин).
За підсумками даного етапу з усіх конкурсантів буде обрано 3 учасників, які проходять до очного підсумкового туру.
Бажаємо нашим учасникам успіхів!

 

Результати тестування районного етапу конкурсу “Учитель року – 2018” в номінації “Фізика”:
І – Семенюк Н.В. (Широківська ЗШ І-ІІІ ступенів)
ІІ – Касьянова О.Ю. (Балабинський НВК “Престиж”)
ІІІ – Гладун Д.В. (Новоолександрівська ЗШ І-ІІІ ступенів)

День другий

08 грудня проходить другий тур районного етапу
Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2018” в номінації “Фізика” – «Методичний практикум»
Мета практикуму: оцінити методичну майстерність конкурсанта, його вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи та обирати оптимальні прийоми, способи, методи та засоби навчання для організації навчально-виховного процесу на уроці.

Вчителі фізики складають за обраною в результаті жеребкування навчальною темою таблиці елементів структурних знань й шляхів їх формування та розроблення фрагменту уроку з пояснення нового матеріалу.
Час на підготовку – 1,5 години, на представлення роботи – 10 хвилин та 5 хвилин на відповіді членам журі.
Бажаємо нашим конкурсантам успіхів.

Вітаємо переможців районного етапу конкурсу “Учитель року-2018” в номінації “Фізика”:
І місце – Касьянова Олена Юріївна (Балабинський навчально-виховний комплекс “Престиж”);
ІІ місце – Семенюк Неоніла Віталіївна (Широківська загальноосвітня школа);
ІІІ місце – Гладун Дмитро Валерійович (Новоолександрівська загальноосвітня школа)

Вітаємо з перемогою Семенюк Н.В. 

Залишити коментар

Увійти за допомогою: