Прем’єра у «Прем’єрі»

Прем’єра у «Прем’єрі»

Нещодавно «Прем’єра» Широківської ЗОШ продемонстрував свою першу театралізовану виставу «Кайдашева сім’я» (за мотивами однойменної повісті І.Нечуя-Левицького). Вистава поєднала в собі неповторний колорит відомого твору і новаторський підхід до створення сценічного дійства. Глибина проблематики – бездуховність, неповага людей один до одного, гріховність суспільства – розкривається легко і невимушено, в гумористичній формі, на фоні яскравих декорацій та влучно підібраної музики. Національний колорит вдало підкреслено елементами традиційних народних обрядів.

Ролі у спектаклі виконували: Ганов В., Бондаренко К., Сіладі К., Столяренко А.,Таран О., Утрата А. Особливою прихильністю публіки відзначений виступ учнів 9 класу Арутуняна Г. та Доценко А. у ролях неперевершених баби Параски та баби Палажки.

«Кайдашева сім’я» є неповторною перлиною української класики. Шкільна вистава мала за мету навчити глядачів цінувати сім’ю, розуміти й підтримувати один одного, вчитися на чужих помилках та поважати старших.

Автор: керівник гуртка  Маханько Юлія Григорівна

 

Залишити коментар

Увійти за допомогою: