н.Про переведення учнів до наступних класів

УКРАЇНА
ШИРОКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ
від 27.05.2016 с. Широке №65

Про переведення учнів 1-8-х класів
до наступних класів

Відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 року та зареєстрованого у Міністерстві юстиції 30.07.2015 року за № 924/27369
НАКАЗУЮ:
1.Пересвести учнів 1-8-х класів до наступних класів:
1.1. до 2 класу у кількості 11 чоловік:
1. Арутуняна Карена Артуровича;
2. Шевчик Вікторію Володимирівну;
3. Дімітрову Софію Сергіївну;
4. Калашник Вероніку Миколаївну;
5. Костюченка Іллю Олександровича;
6. Лобач Кароліну Ілларіонівну;
7. Мошака Богдана Миколайовича;
8. Надточого Олександра Тимуровича;
9.Соболєва Ярослава Володимировича;
10.Чепіжка Родіона Руслановича;
11.Злого Микиту Антоновича.
1.2. до 3 класу у кількості 16 чоловік:
1. Коваленко Оксану Олександрівну;
2. Бібікова Кирила Олександровича;
3. Васильєву Надію Олександрівну;
4. Василенко Вікторію Іванівну;
5. Вершкову Вероніку Артемівну;
6. Губарєва Богдана Олександровича;
7. Давидюк Анжеліку Сергіївну;
8. Занчук Алісію Олексіївну;
9.Зіненка Олександра Петровича;
10. Козаченка Олексія Андрійовича;
11. Кузьменко Віолетту Дмитрівну ;
12. Максимова Романа Володимировича;
13.Мелешко Надію Олегівну;
14.Топчий Поліну Олександрівну
15.Шевчика Данііла Володимировича
16.Курто Максима Віталійовича
1.3. до 4 класу у кількості 14 чоловік:
1. Бабаніну Віолетту Євгеніївну;
2. Золотухіну Анастасію Антонівну
3. Кравця Максима Васильовича
4. Кузьменко Вікторію Дмитрівну
5. Лагуту Дарію Сергіївну;
6. Лось Карину Сергіївну;
7. Мілейка Ростислава Олександровича;
8. Мошак Аліну Миколаївну;
9. Пальця Максима Сергійовича;
10. Панасенка Богдана Анатолійовича;
11. Полякова Руслана Сергійовича;
12. Радишева Максима Дмитровича;
13. Соболєву Вероніку Миколаївну;
14. Столяренка Олексія Олеговича.
1.4. до 5 класу у кількості 15 чоловік:
1. Агашину Ірину Сергіївну;
2. Ануфрей Анастасію Юріївну;
3. Бєженцеву Єлизавету Олегівну;
4. Вершкова Данила Петровича;
5. Вершкова Руслана Івановича;
6. Гапонову Єву Анатоліївну;
7. Ганова Максима Дмитровича;
8. Гурову Надію Олексіївну;
9. Каварнали Катерину Олександрівну;
10. Кадирова Рената Пашаєвича;
11. Кузьменка Данила Дмитровича;
12.Сиваш Юлію Максимівну;
13. Шевчика Богдана Володимировича;
14.Шейка Рената Вікторовича;
15. Якушину Дарію Сергіївну.
1.5. до 6 класу у кількості 12 чоловік:
1. Агашину Яну Сергіївну;
2. Алєксєєнка Данила Максимовича;
3. Андрейчика Максима Вікторовича;
4. Ануфрей Вікторію Миколаївну;
5. Бутко Єву Володимирівну;
6. Золотухіну Єлизавету Антонівну;
7. Кадирову Сєвду Пашаєвну;
8. Лотова Артема Андрійовича;
9. Ржендзниського Яна Дмитровича;
10. Удода Віктора Андрійовича;
11. Чепіжка Богдана Вікторовича;
12. Шкурко Дар’ю Дмитрівну;
1.6. до 7 класу у кількості 10 чоловік;
1. Арутуняна Павла Артуровича;
2. Велич Яну Сергіївну;
3. Лаврова Микиту Володимировича;
4. Завгороднього Владислава Олександровича;
5. Маханька Іллю Володимировича;
6. Мельник Яну Андріївну;
7. Отрішко Аліну Анатоліївну;
8. Пилипкову Йолану Павлівну;
9. Фурсову Анастасію Артемівну;
10. Шелухіну Вероніку Геннадієвну;
1.7. до 8 класу у кількості 10 чоловік:
1. Арутуняна Гаррі Артуровича;
2. Борко Яну Сергіївну;
3. Губарєву Діану Олександрівну;
4. Давидюк Дарію Сергіївну;
5. Доценка Артема Євгеновича;
6. Нечаєва Владислава Сергійовича;
7. Нечаєву Яну Андріївну;
8. Сілютіна Олексія Васильовича;
9. Столяренко Анастасію Олегівну;
10. Шевчик Крістіну Володимирівну.
1.8. до 9 класу у кількості 9 чоловік:
1.Бондаренко Катерину Вадимівну;
2. Ганова Валерія Дмитровича;
3. Лагуту Юлію Сергіївну;
4. Сіладі Костянтина Васильовича;
5. Столяренко Альону Олегівну;
6. Стоянович Даяну Вікторівна;
7. Таран Олександру Сергіївну;
8. Трегуб Олену Юріївну;
9. Утрату Артема Олексійовича;
2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи: О.В.Солило

Залишити коментар

Увійти за допомогою: