Нововведення та особливості вступної кампанії 2016 року

Нововведення та особливості вступної кампанії 2016 року

 

Пропонуємо Вам ознайомитись із новинами вступної кампанії 2016 року

  1. В 2016 році прийом до ЗНУ буде здійснюватись за новими спеціальностями згідно Постанови Кабінету Міністрів України №266 від 25 квітня 2015 року.
  2. Подача заяв для тих, хто вступає на 1 курс на основі атестата про повну загальну середню освіту, буде здійснюватисьтільки в електронній формі. Абітурієнти зможуть здійснювати подачу заяв як вдома, так і в консультативному пункті в 2 корпусі Запорізького національного університету.
  3. В паперовій формі мають подавати заяви особи, які зазначені в розділі VIII, X, XI, XII Умов прийому в 2016 році, а також ті, що закінчили школу з золотою або срібною медалями, закінчили курси довузівської підготовки ЗНУ, стали призерами IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів, призерами III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України і вступники, які бажають подавати заяви на заочну форму навчання.
  4. Вступники мають можливість подати 15 заяв на 5 спеціальностей, за якими передбачені бюджетні місця. Тобто кількість ВНЗ не обмежується: абітурієнт може подати в 15 ВНЗ по одній спеціальності, або в 3 ВНЗ по 5 спеціальностей.
  5. Якщо вступник бажає навчатись за тією спеціальністю, за якою не передбачено бюджетних місць, то він може подавати не обмежену кількість заяв.
  6. Мінімальний прохідний бал залишається 100. Кількість ЗНО при вступі на будь-яку спеціальність – 3 (два предмети ЗНО вступники здають при вступі на спеціальності «фізична культура і спорт», «журналістика» та сценічне мистецтво»). В 2016 році третій предмет вступник обирає із запропонованих Запорізьким національним університетом.
  7. Немає цільового прийому до ЗНУ.
  8. Перехресний вступ тепер можливий і при вступі на освітній ступінь бакалавра на основі диплома молодшого спеціаліста. Перехресний вступ на освітній ступінь магістра та освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста залишається.
  9. При вступі на освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста необхідно здавати вступне випробування з іноземної мови.
  10. На другий курс мають право вступати особи, які вже навчаються в ЗНУ не менше 1 року і не мають академічних боргів. Такі особи можуть вступати за іншою спеціальністю на іншу форму навчання. Наприклад, Ви навчаєтесь за спеціальністю «правознавство» на 2-ому курсі денної форми навчання і бажаєте паралельно навчатись на спеціальності «соціологія». В такому випадку, ви подаєте заявку на 2 курс спеціальності «соціологія» заочної форми навчання і здаєте вступний іспит.

Особливості та нововведення вступної кампанії 2016 [скачати, doc 16 кб]

Джерело: Приймальна комісія ЗНУ

Залишити коментар

Увійти за допомогою: