Наші вчителі та випускники школи прийняли участь у конкурсі на найкращу назву сільського ХАБу

Сьогодні, 9 жовтня, було підписано меморандум про співпрацю керівнитцва Широківської громади та міжнародної організації GIZ щодо створення на території села Широкого молодіжного ХАБу. У зустрічі взяли участь голова Широківської громади Денис Коротенко, представниця GIZ Катерина Мінакова, член виконкому Вікторія Агєнтаєва, працівники будинку культури, де розташовано ХАБ, та молодіжний актив села. Приміщення, яке покликане стати осередком освітнього й культурного життя молоді (і не лише), вже майже готове до відкриття, за тиждень тут встановлять оновлені батареї і середовище зможе провести свої перші заходи в новому статусі. Його створення стало можливим завдяки підтримці організації GIZ, завдяки якій ХАБ здобув якісне технічне й матеріальне оснащення: на суму близько 300 тисяч гривень було придбано ноутбук, проектор, звукову апаратуру та меблі. Крім того, завдяки GIZ спеціалісти різних сфер Широківської громади регулярно проходять навчання, покликане підвищити свій профіесійний рівень.

Велике приміщення з ремонтом, сучасна техніка, проектор, меблі і космонавт Серьожа. Молодь Широківської громади здобула простір для проведення освітніх та культурних заходів. До співпраці запрошуються всі села громади.

На конкурс була предсталена назва Широківського ХАБу та емблема. Її запропонувала викладач курсів за вибором “Школа журналіста” Широківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Семенюк Олена Павлівна.  У захисті проекту прийняли участь випускниці школи Діденко Юлія та Чепіжко Таміла.

Космонавт наштовхнув широківську молодь на тему космосу і назву “Space-ХАБ

 

     

  

Залишити коментар

Увійти за допомогою: