Міфи та реальність про ВІЛ-інфекцію/СНІД»

Міфи та реальність про ВІЛ-інфекцію/СНІД»

У Молодіжному хабі “SPACE” Широківської ОТГ відбувся тематичний захід «Міфи та реальність про ВІЛ-інфекцію/СНІД», присвячений Міжнародному дню боротьби зі СНІДОМ.
Захід підготували та провели працівники культури: Ірина Лавренко, Анатолій Калініченко, Ірина Крикуненко та активісти молодіжного ХАБу Олена Семенюк, Таміла Чепіжко. На заході були присутні працівники культури Ручаївського СК, молодь Широкого та Ручаївки, учні Широківської ЗОШ І-ІІІ ступенів; завітали і дорослі, яких зацікавили активності в ХАБі. Для учасників заходу було підготовлено декілька науково-популярних відеопрезентацій та соціальних роликів відповідної тематики, підбірку літератури.
Під час зустрічі обговорювалися такі теми, як шляхи передачі ВІЛ-інфекції, міфи, які склалися в суспільстві про це захворювання та засоби безпеки, яких необхідно дотримуватися, щоб захистити себе від інфекції.
Було проведено обговорення соціального ролику «У мене СНІД – обійми мене!». Більшість присутньої молоді виявили толерантне ставлення до запропонованих ситуацій.
На закінчення заходу всі присутні отримали пам’ятки «Знати – означає упередити!» також – традиційне фото – на згадку.

 

              

 

Залишити коментар

Увійти за допомогою: