МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАШИХ ГРОМАД

 

23 вересня в смт. Кушугум відбулося підсумування проекту “Молодіжні ради у Запорізькій області”.

Нашу школу представляли: учениці 9, 10 класів Борко Яна, Бондаренко Катерина та вчитель Семенюк Олена Павлівна.

Підсумкове засідання почалося з привітання всіх присутніх польськими організаторами проекту. Одразу ж після вступного слова учасникам запропонували ближче познайомитися одне з одним за допомогою поділу на команди.

Наступним кроком була презентація власних проектів представниками Молодіжних рад від трьох громад. Першими до захисту запросили Молодіжну раду Широківської ОТГ. Проект громади – це “Фото-зона IVIDRADNE” – гарний об’ємний напис , на фоні якого можна фотографуватися. Нещодавно відбулося урочисте відкриття фото-зони – перерізання червоної стрічки. Крім цього, Рада проводила різноманітні флешмоби та концерти для жителів громади.

Наступними до презентації запросили Молодіжну раду смт. Кушугум. Юні активісти створили “Майданчик правил дорожнього руху”, на якому проводять заняття для дітлахів. Для більшої наочності, розроблено спеціальну форму дорожніх регулювальників та зроблено дорожні знаки,які найчастіше можуть зустріти діти. Представники Молодіжної ради зазначили,що в створенні майданчика їм допомагали мешканці селища.

Останніми свій проект демонструвала Молодіжна рада Чернігівського ОТГ. “Етно-квест” – розважально-навчальна гра у вигляді змагань для дітей. Метою Квесту було залучити якомога більше дітей до гри, спілкування та навчання. Крім самих змагань,на локації проводилися майстер-класи, виступи талановитих дітей та флешмоби.

Пізніше три громади поділилися на команди задля роботи в тематичних групах. Всі бажаючі могли запропонувати тему, знаннями з якої могли б поділитися з іншими учасниками. Таким чином створилися маленькі майстер-класи.

Підсумовуючи, організатори привітали новоспечені Молодіжні ради з їхніми вдалими проектами та побажали продовжувати в тому ж дусі.

Проект співфінансувався Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – “Зміни в регіоні”, яку реалізує Фонд “Освіта для демократії”.

    

 

 

Залишити коментар

Увійти за допомогою: