День європейських мов

26 вересня в Широківській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов захід , присвячений Європейському дню мов. Учні дізналися про величезну сім’ю Європейських мов, їх роль у європейській інтеграції та їх внесок у мовну спадщину українського народу, а також побачили презентації класів на тему: «Європейські мови – наше майбутнє».

День Європейських мов – це свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу щорічно 26 вересня.

Свято встановлено 6 грудня 2001 року наприкінці Європейського року мов радою Європи за підтримки Європейського союзу з метою надихнути жителів Європи на вивчення мов. Цей день ставить за мету вивчати іноземні мови упродовж життя

А що ж таке мова взагалі?

Мова – це дарунок щедрої природи.

Вона передається нам у спадок попередніми поколіннями. Проте, щоб оволодіти цим скарбом, навчитися легко і красиво висловлювати свої почуття, потрібно докласти чимало власних зусиль.

Ми з вами живемо у чудовій державі – Україні. І хочемо ми, щоб Україна була державою європейською. Тому що, як сказав колишній президент: «Наш шлях у майбутнє -це шлях, яким іде Об’єднана Європа. Ми з її народами належимо до однієї цивілізації, поділяємо одні цінності. Історія, економіка, інтереси людей дають чітку відповідь на запитання – де нам шукати свою долю. Наше місце – в Європейському союзі». Тож запрошуємо до презентації  – Україну.

А тепер кожна країна представить себе на цьому святі.

Кожен клас представляв країну Європи. Презентації учнів були захоплюючи та цікаві.

 

                                    

Залишити коментар

Увійти за допомогою: