День безпечного Інтернету

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більше того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.

День безпечного Інтернету (SID) організовано мережами Insafeта INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю.

День Безпечного Інтернету відзначається на другий день другого тижня другого місяця щорічно. Мільйони людей у всьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах у всьому світі.
Сьогодні мої учні 5 класу на класній виховній години “Поговоримо про користь та небезпеку використання Інтернету” перевірили знання про безпечне користування Інтернетом. Кожна група створила колаж на теми ” Соціальні мережі – ЗА!”, “Соціальні мережі – ПРОТИ!”. Також пограли в вікторину “Хто більше”, Дізналися про значення слова “Нікнейм”. А наприкінці години повторили правила безпечного критсування Інтернетом.
#ДеньбезпечногоІнтернету

  

Поділитись сторінкою:

Залишити коментар