Виховна година “Немеркнуче світло великого подвигу”

22 вересня відзначаємо – День партизанської слави. З цієї нагоди  у школі була проведена виховна година “Немеркнуче світло великого подвигу”. Разом з   вчителем Семенюк Н.В.   та ученицями Широківської школи Катериною Бондаренко та Яною Борко , завідуюча сільською бібліотекою Ірина Крикуненко – підготувала виховний захід. Було запрошено учасника бойових дій Миколу Фоміна, презентовано книгу Петра Ребра “Грім під Запоріжжям” та  фото – спогади 1984 року про зустріч з генерал -майором Федоровим Олексій Федоровичем від Олени Юрченко(скористатися фото дозволила сестра Олени, наша співробітниця Галина Милейко ) .

Почесний гость – Фомин Микола, перший випускник Широківської школи, учасник бойових дій АТО, голова громадської організації ветеранів воїнів АТО Широківської громади “З Україною в серці”. Незалишив байдужого нікого. Поділившись своїми спогадами Микола Фомін , ще довго відповідав на питання від учнів нашої школи . А на згадку отримали прапор України.

Презентація книги Запорізького письменника Петра Ребра “Грім під Запоріжжям”. Основа якої документальна. Повість про молодіжно- бойову групу “За радянську Україну”, в селі Балабино, яка діяла самостійно, по своїй ініціативі, і за період з листопада місяця 1942 рік по серпень 1943 року влаштувала 3 аварії німецьких ешелонів, псували телефоні та телеграфні кабелі, займалася агітаційно масовою роботою серед односельців.

Фото – спогади односельчанки Юрченко Олени розпоаідають , про зустріч з генералом – майором , полководцем партизанського руху – Федоровим Олексієм Федоровичем. Який очолював Чернігівський партизанський загін. Будучи активісткою, Олену у складі делегації з міста Запоріжжя, було запрошено на святковий парад до міста Чернігів,а також Чернігівські ліси, де саме перебував партизанський загін.

Сподіваюсь разом, власним прикладом та прикладами наших дідів та прадідів, ми виховаємо покоління – “З Україною в серці”.

        

 

Завантажити (PDF, 1.85MB)

 

Залишити коментар

Увійти за допомогою: